Duben 2015

HON - KOŘIST - PAST

26. dubna 2015 v 17:38 B O O K S
T R I L O G I E A N D R E W A F U K U D Y


Paní Zloba

24. dubna 2015 v 19:16 I D E A S
Určitě to všichni znáte.
Když jste plní zlosti. Když se vzteky třesete. Když kopete do věcí a třískáte dveřma. Když začnete řvát- po lidech, nebo jenom tak do dálek... Ale vždycky k tomu máte nějaký důvod (nebo by jste ho alespoň měli mít).

V Y S V Ě T L E N Í

23. dubna 2015 v 19:43 I D E A S
Chci vám něco vysvětlit.
Dřív byl tento blog úplně o nečem jiném.
JE SUIS UNE FLEUR je francouzsky "Jsem květina." Před dvěmi lety jsem totiž propadla krásám Francie a začala jsem se dokonce i učit francouzsky. Založila jsem si k tomu blog, kde jsem psala různý fakty o Francii, přidávala fotky a zveřejňovala moje pokroky ve francouzštině a dokonce jsem se pokoušela napsat francouzsky článek :D. Časem mě ale toto nadšení zcela opustilo, takže jsem na tento blog přestala chodit.
Později jsem měla takové divné období, protože se najednou přihodilo moc smutných věcí najednou, a jelikož já takové situace dost špatně snáším a dokáže mě rozbrečet i fotka vyhublých dětí z Afriky, byla jsem na tom dost špatně. To co se mi stalo nechci rozebírat, ví to jenom pár lidí a to mi stačí.. Ale v tomto období jsem sem zase začala chodit. Abych se tu nějak "vypsala". Takže tu bylo dost depresivních, smutných článků a příběhů, psaly mi sem slečny který něco takovýho taky zažily a já jsem měla pocit že mi to pomáhá. Později jsem se ale z toho dostala a byla jsem už happy jako dřív (ehm, možná až moc :D) a na nějaký blog jsem úplně zapomněla.
NEDÁVNO mi ale jedna kamarádka napsala, že si založila blog a chtěla abych se na něj podívala :D. Vzpoměla jsem si na můj blog a na to, že bych ho mohla zase "rozjet". Takže J S E M T U! Začínám úplně odznova, takže mějte se mnou trpělivost...
Kiitos!
Btw.: Kamarádky blog: http://freehug-world.blog.cz Všichni povinně podívat :D

C I T Á T Y

23. dubna 2015 v 19:25

N E J L E P Š Í C I T Á T Y