Plans for holidays

27. června 2015 v 11:41 |  I D E A S

H O L I D A Y S

Všichni se už určitě těšíte na léto a prázdniny (někteří je mají už teď, hh). A určitě už máte nějaký plány...Letošní léto na žádnou rodinnou dovolenou nepojedem, protože u nás bude probíhat rekonstrukce. Zateplování, nová fasáda, schody, zahrada. Na dovolenou nezbyde čas, ani peníze.
To je celkem sad. Ale zase se těším na novou podobu našeho domu. Určitě to bude super :D.
Takže přemýšlím o tom, že bych strávila většinu léta na naší chatě v horách (ne, netočil se u nás ten horor, jak by to mohlo někoho napadnout xD). Je tam klid, zřícenina hradu, hory, sousedi mají stádo ovcí, koně, krávy, slepice... mizerný signál a nejbližší wifi 3 kilometry daleko. Proč ne.
V některých momentech mě napadá že bych se tam přestěhovala.
Fakt ale.
Ten klid který tam všude je, můžete sejít dolů do vesnice a klidně jít do obchodu v špinavých teplákách a nikomu to nepříjde divný. Do města takhle jít nemůžete. Taky ji můžete celou projít až dolů k potoku v plavkách a tam se vykoupat, a taky si na vás nebude nikdo ukazovat. Úplně v pohodě.
Takže ve skratce- letošní léto vypadá na grilovačky, zdolávání vrcholů, lezení po stromech a na práci.
A co vy? :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kimi Kimi | Web | 28. června 2015 v 12:26 | Reagovat

Aj ja mám veľmi rada ten kľud v horách...to asi každý...taká pohodička, zamyslieť sa a trošku vypadnúť z toho každodenného stereotypu :-) ja nemám na toto leto žiadne veľké plány, len sa učiť alr to nie je nič na chválenie :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama